Implanty

Zdrowy i przede wszystkim pełny uśmiech to zdrowie całego organizmu. Zdarzają się sytuacje, kiedy w wyniku choroby czy nieszczęśliwego wypadku utraciliście Państwo jeden lub więcej zębów. Na szczęście z pomocą przychodzi implantologia oferująca Państwu szeroki wachlarz rozwiązań implantologicznych.

Przywrócenie sobie pełnego uśmiechu nie jest już takie trudne, jak kiedyś. Wystarczą chęci i wybór odpowiedniego specjalisty.

Coraz częściej przychodzą do nas osoby posiadające jeden ubytek w uzębieniu. Są świadome konsekwencji wynikających z nieuzupełnienia luki. Każdemu pacjentowi proponuję indywidualnie do jego potrzeb i możliwości finansowych zabiegi implantologiczne. Dokładam wszelkich starań, aby pacjent w każdym momencie leczenia czuł się komfortowo a finalnie był zadowolony z uzyskanego efektu. – mówi dr Aleksander Siemieniuta.

Rozwój technologii i codzienne zwiększanie doświadczenia lekarzy sprawiło, że możecie się Państwo cieszyć pełnym uśmiechem w niecałą godzinę.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Dentalex a nasi specjaliści pomogą Państwu w przywróceniu pełnego uzębienia.

Jak przebiega leczenie u dr Aleksandra Siemieniuty?

Doktor Aleksander Siemieniuta – Absolwent Krymskiej Akademii Medycznej. Swoje umiejętności doskonalił w Kijowie w jednej z najlepszych ówczesnych akademickich klinik stomatologicznych. Każdego roku...

Czytaj więcej...

Czy leczenie implantologiczne jest dla mnie?

Uśmiech jest naszą wizytówką. Nie tylko poprawia się nasze samopoczucie, ale także wzbudza sympatię i zwiększa życzliwość otoczenia wobec nas. Niektóre sytuacje sprawiają, że w naszym uzębieniu powstają...

Czytaj więcej...

Czy warto poddać się leczeniu implantologicznemu?

Zdrowy uśmiech to podstawa w kontaktach między ludźmi. Dodaje nam pewności siebie i sprawia, że szybciej zdobywamy przychylność drugiej osoby. Coraz więcej osób decyduje się na uzupełnienie...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konsultację implantologiczną do kliniki Dentalex

Uśmiech potrafi zdziałać cuda. Zdrowy i zadbany korzystnie wpływa na zdrowie całego organizmu, a także często pomaga w osiągnięciu postawionego sobie celu.

Dlatego warto, abyście dbali Państwo o swoje uzębienie. Jest to jedyna inwestycja niosąca za sobą same korzyści.
Jeżeli posiadacie Państwo ubytki w uzębieniu lub nie jesteście zadowoleni ze swojego uśmiechu i chcielibyście to zmienić to zapraszamy do kontaktu z kliniką Dentalex.

Nasz wykwalifikowany zespół odpowie Państwu na wszelkie pytania, a także zadba o Państwa komfort na każdym etapie trwania leczenia implantologicznego.

Zapraszamy,
Dr Aleksander Siemieniuta wraz z zespołem.